ČTK: Daňoví poradci Mazars Petr Drahoš a Tereza Köppelová jsou Daňaři roku, 28.1.2015

Společnost Mazars výrazně zabodovala v pátém ročníku soutěže "Daňař & daňová firma roku 2014". Její daňoví poradci Petr Drahoš a Tereza Köppelová zvítězili ve svých kategoriích a zároveň byli oba zvoleni do "Daňové kanceláře snů". Zatímco Petr Drahoš zvítězil v kategorii "Největší daňové hvězdy - daň z přidané hodnoty", Tereza Köppelová, která se specializuje na oblast zdanění fyzických osob, byla jednou ze tří výherců kategorie "Největší daňové naděje" (soutěž pro daňové odborníky do 34 let).

V prestižním klání daňových specialistů ze státní i komerční daňové sféry, pořádané společností DaněMEDIA s.r.o., se soutěžilo celkem v osmi kategoriích - Nejžádanější zaměstnavatel v daních, Nejvstřícnější finanční úřad, Nejlepší lektorka v daních, Největší daňové hvězdy v jednotlivých oborech specializace, Největší daňové naděje, Daňová kancelář snů, Daňová osobnost roku a Daňový citrón. O vítězích rozhodovala laická i odborná veřejnost hlasováním prostřednictvím internetu, která zaslala 4000 hlasů 80ti nominovaným daňařům.

 "Mám radost z toho, že naši poradci dokázali uspět v tak velké konkurenci špičkových daňových odborníků z celé republiky. Jejich úspěch je důkazem jejich dlouholeté poctivé práce, kterou dokážou ocenit nejen naši klienti, ale i odborná a laická veřejnost," komentuje výsledky vedoucí partner daňového oddělení Mazars Pavel Klein.

Bylo publikováno v agenturním servisu ČTK 28.1.2015