We have a new career website, 3.4.2017

We launched Mazars' new career website! You can learn the newest information about vacant job positions, what does an interview at Mazars look like and what you should prepare yourself for.

The career website is available directly from the tab "Career" in the menu on this page or on the link: https://www.mazarscareers.com/cz. We hope you like it!

------------

Atraktivní pracovní nabídky pro auditory, daňaře a účetní najdou uchazeči na novém kariérním webu Mazars

Praha, 3. dubna 2017 – Společnost Mazars, která poskytuje auditorské, účetní a poradenské služby, spouští  na konci března nové kariérní webové stránky. Jejich hlavním cílem je v novém atraktivním designu uchazečům poskytnout veškeré potřebné informace o nabízených pracovních pozicích, přijímacích pohovorech či o možnostech profesního a kariérního růstu. Nové stránky jim také umožní nahlédnout pod pokličku jednotlivých oddělení a získat představu o konkrétních pozicích na základě rozhovorů se stávajícími zaměstnanci.  

 

 „Každý, kdo dnes hledá práci, chce vědět víc o tom, jak bude vypadat jeho budoucí pracoviště, jací budou jeho kolegové, jaké jsou možnosti růstu, školení, atd. Skrz naše nové kariérní webové stránky tak chceme zájemcům o práci tyto otázky zodpovědět a přiblížit jim, jak to u nás chodí. Nespornou výhodou nového řešení je jeho jednoduchost a přehlednost,“  říká Olga Přikrylová, HR Senior Mazars.

Menu stránek je rozděleno tak, aby nový uchazeč intuitivně věděl, co jednotlivé záložky obsahují a kam má kliknout pro zobrazení obsahu, který hledá. Na domovské stránce je seznam nejnovějších volných pracovních míst a možnost vyhledat si pozici, o kterou se uchazeč právě zajímá. Na všechny aktuální pracovní pozice je možné se na stránce rovnou přihlásit a zaslat svůj životopis a motivační dopis.

Stránky jsou dostupné přímo z korporátních stránek společnosti Mazars Česká republika, ale také z globální platformy www.mazarscareers.com. Fotografie pro Mazars pořídila Martina Klírová (www.martinaklirova.com) a za technickou stránkou stojí mezinárodní digitální agentura Smart & Geek. Web je plně optimalizován i pro zobrazení na mobilních telefonech a tabletech.

„Cítíme potřebu ukázat zájemcům o práci, kdo vlastně jsme a čím se odlišujeme od ostatních. I přes to, že jsme relativně velká mezinárodní firma, pořád u nás fungují přátelské, až rodinné vazby. Protože nefungujeme jako klasická korporace, chtěli jsme, aby to bylo z našeho webu vidět. Proto jsme také nepoužívali žádné fotobankové fotky, ale nafotili jsme přímo naše zaměstnance v místech, ve kterých se denně pohybují,“ doplňuje David Pilař, manažer oddělení marketingu a komunikace Mazars.

Document

TZ - Mazars spouští nový kariérní web
TZ - Mazars spouští nový kariérní web